plantmar przesuwamy granice wyobraźni

Cennik

Przygotowana przez nas oferta hurtowa nie wyczerpuje asortymentu roślin, który jesteśmy w stanie zaproponować. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem jakichkolwiek roślin spoza naszej oferty bardzo prosimy o przesłanie zapytania. Chętnie odpowiemy również na każde pytanie odnoszące się do innych niż oferowane wielkości roślin.

Na przedstawioną ofertę składają się pozycje pochodzące zarówno od krajowych renomowanych producentów jak i importowane. Kryterium wyboru była sprawdzona jakość towaru oraz dostosowana do wymagań rynku cena. Odnośnie młodego materiału do dalszej produkcji, roślin soliterowych oraz drzew alejowych odpowiadamy na konkretne zapytania.

Objaśnienie skrótów:
fp. = forma pienna; poj. = roślina w pojemniku; br. = roślina z bryłą korzeniową

Cennik jest dostępny w formacie .xls (MS Excel).
Asortyment jest dostepny w formacie .pdf (Adobe Acrobat)

Warunki sprzedaży

  • Podane ceny naliczane są netto i nie zawierają podatku VAT.
  • Zamówiony towar dostarczamy bezpłatnie pod wskazany adres odbiorcy przy minimalnej wartości zamówienia 3000,00 zł netto dla klientów z województwa wielkopolskiego i 5000,00 zł netto dla wszystkich pozostałych.
  • Zamówienia prosimy przesyłać faxem (061 89 802 40) bądź pocztą elektroniczną (biuro@plantmar.pl) Warunkiem przyjęcia do realizacji jest pisemne potwierdzenie przyjęcia zamówienia przesłane do jego nadawcy.
  • Udzielamy gwarancji na oferowane przez nas rośliny. Ewentualne reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni od dnia dostawy.
  • Do wszystkich oferowanych pozycji, których wartość jednostkowa zakupu przekroczy 300,00 zł netto oferujemy bezpłatnie tabliczkę z opisem i zdjęciem rośliny formatu 10 x 15 cm. W pozostałych przypadkach istnieje możliwość ich zakupu w cenie 8,00 zł netto/szt.
  • Zastrzegamy sobie prawo do zmiany oferty w trakcie jej obowiązywania, związanej np. ze znaczącą zmianą kursu EUR.
  • Warunki płatności negocjujemy indywidualnie z każdym odbiorcą.
  • Za płatność gotówką udzielamy 3 % rabatu od cen sprzedaży netto.