Notice: Undefined offset: 0 in /home/users/plantmar/public_html/www/php/modules/produkty/classProdukty.php on line 2
Plantmar
plantmar przesuwamy granice wyobraźni

O firmie

Szanowni klienci,

Mam przyjemność zaprezentować Państwu prowadzoną przeze mnie firmę Plantmar. Chociaż istnieje ona zaledwie od siedmiu lat to prowadzona w jej ramach działalność jest kontynuacją mojej wieloletniej praktyki w handlu hurtowym ozdobnym materiałem roślinnym i realizacją mojej pasji, jaką darzę to, co robię.

Bazując na moich sprawdzonych i solidnych kontaktach z producentami z całej Europy jak również na nabytej latami pracy w tej branży znajomości rynku, wiedzy na temat roślin oraz dążności do jej ciągłego wzbogacania chciałbym zaoferować Państwu współpracę w zakresie importu i handlu hurtowego ozdobnym materiałem roślinnym. Do odbiorców zaś indywidualnych kieruję moje zaproszenie do skorzystania z naszych usług projektowania i urządzania ogrodów, terenów zieleni oraz roślinnego wystroju wnętrz.

W szczególności zajmujemy się:

  • Importem i handlem hurtowym doniczkowanym i kopanym materiałem szkółkarskim w pełnym asortymencie i rozmiarze - od młodego materiału do dalszej produkcji aż do soliterów włącznie - dla centrów ogrodniczych, firm usługowych oraz szkółek. Obok dostawców krajowych współpracujemy z producentami z Holandii, Belgii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Czech i Włoch.
  • Importem i handlem hurtowym drzewami alejowymi w dowolnym rozmiarze do nasadzeń miejskich
  • Wyceną i kompleksową dostawą materiału roślinnego pod duże realizacje
  • Sprzedażą roślin formowanych do ogrodów stylizowanych
  • Sprzedażą młodego materiału roślinnego do dalszej produkcji, wzbogacaniem asortymentu krajowych szkółkarzy poprzez introdukcję nowych odmian, propagowanie nowości ze światowych wystaw, poszukiwanie rzadkich roślin pod specjalne zamówienia
  • Importem i handlem hurtowym dużymi okazami roślin oraz pojemnikami do aranżacji wnętrz
  • Projektowaniem i urządzaniem ogrodów oraz terenów zieleni.

Serdecznie dziękuję za zainteresowanie się moją ofertą i gorąco zachęcam do skorzystania z niej wierząc głęboko, iż nasza współpraca może przyczynić się do zwiększenia i wzbogacenia sprzedaży roślin ozdobnych w kraju oraz podniesienia standardu świadczonych usług.